cz en

Noční vidění TST je tady.

Vážení přátele střelci, mám velkou radost, že po dvou letech vývoje jsme Vám schopni pod značkou TST, nabídnout ryze české noční vidění s obchodním názvem Night TST CZ 02.

K výrobě vlastního nočního vidění, nás vedla především absence kompaktního voděodolného nočního vidění v military standartu na českém trhu, koncipovaného jako zasádka, který by umožňoval přesnou noční střelbu z velkých kalibrů na dlouhé vzdálenosti.

 První rok jsme vymýšleli design a definovali základní vlastnosti, které byly především krátké tělo, široké zorné pole a voděodolnost. Další rok jsme především stříleli a testovali dílčí součásti, tak abychom bez kompromisu splnili vytyčené cíle.

 O tom, že jsme odvedli dobrou práci a sestrojili jedinečný přístroj, se můžete přesvědčit na nočních střelbách, které budeme pro jednotlivé zájemce o koupi připravovat. Na prezentaci připravíme profesionální zasádkové a předsádkové sestavy, tak aby jasně vynikly přednosti jednotlivých řešení. Podrobnější technická specifikace nočního vidění Night TST CZ 02, najdete v našem eshopu.

 Děkujeme,

 Váš střelecký team TST.

Noční vidění TST je tady. - 1695272 -
Noční vidění TST je tady. - 1695273 -
Noční vidění TST je tady. - 1695274 -
Noční vidění TST je tady. - 1695275 -
Noční vidění TST je tady. - 1695276 -
Aktuální článek: Noční vidění TST je tady.

Starší články v kategorii

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
Opište kód
antispam
     Více informací

ZANECHTE NÁM EMAIL

Opište kód antispam
© www.tst-design.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace