cz en

X. ročník Mistrovství Slovenské republiky policejních odstřelovačů

Dne 19.9 až 21.9 2017 se v Senici na Zahorie konal X. ročník Mistrovství Slovenské republiky policejních odstřelovačů.

Dne 19.9 až 21.9 2017 se v Senici na Zahorie konal X. ročník Mistrovství Slovenské republiky policejních odstřelovačů.

Tento ročník byl jubilejní, a proto si organizátoři připravily opravdu zajímavé disciplíny. První den se střílelo na ocelové gongy, z obrněného vozidla, z otevřených dveří helikoptéry a z pohyblivé desky. Nejdelší střelecké pozice byla až na vzdálenost 900m, kde se už opravdu ukázala kvalita střelců.

Další den byl ve znamení přesné střelby. I tento den se organizátoři vytáhli a nachystali opravdu zajímavé terče. Střílelo se od 30m až do vzdálenosti 300m. Nejzajímavější disciplínou byla střelba na 50m na ostří sekery. Tato na první pohled jednoduchá disciplína se projevila jako jedna z nejtěžších a pouze 50% borců byly úspěšných. Nebyl by to závod na Slovensku, kdyby si organizátoři nepřipravili střelbu z hasičské plošiny. Střílelo se z výšky 25m na vzdálenost 70m. Foukal silný vítr, a nebylo snadné zasáhnout cíl. Nicméně většina závodníků ukázala svoji kvalitu a každý závodník trefil aspoň jednu bodovanou zónu.

V kategorii Open se na prvním umístil tým W.A.R, na druhém místě skončil tým ve složení Standa S. a Jaroslav S., kteří používají naše taktické doplňky značky TST, bipody, montáže a libely, a na třetím místě se umístila slovenská dvojice  z PPÚ NR.

 

Tímto chceme výhercům poblahopřát a popřát mnoho úspěchů na dalších závodech.

 

Tým TST

X. ročník Mistrovství Slovenské republiky policejních odstřelovačů - 1695332 -
X. ročník Mistrovství Slovenské republiky policejních odstřelovačů - 1695333 -

Novější články v kategorii

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
Opište kód
antispam
     Více informací

ZANECHTE NÁM EMAIL

Opište kód antispam
© www.tst-design.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace